Kurumsal

Hakkımızda

NYK Teknik Isı san. ve Tic. Ltd. Şti. mekanik tesisat sektöründe faaliyet göstermekte olup, her zaman kendine müşteri memnuniyetini ilke edinen bir firma olmuştur.

Deneyimli personeliyle mühendislik hizmetleri, müşavirlik hizmetleri ve taahhüt konularında müşterilerine uygun ve zamanında kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

NYK ekibi eğitimli personeli, uzman yaklaşımı ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile Türkiye'nin değişik illerinde hizmet vermektedir.Firmamız birçok sektörde değişen ihtiyaçlara kaliteli çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

Buna göre firmamız günün ve çağın gerektirdiği her türlü bilgi ve tecrübeyi korumak ve geliştirmek için kendini sürekli yenilemekte ve gerekli eğitim ve seminerleri firma çalışanlarının hizmetine sunmaya devam etmektedir.

imza Kurumsal

Yıldıray Kahraman

Genel Müdür

25 Çeyrek Asırlık Tecrübe

Misyonumuz

-Kaliteli Ürün ve Hizmet sunmak
-Konusunda uzman ve tecrübeli personel
-Gerekli standartlara ve iş ahlak kurallarına uygun işçilik ve servis hizmeti
-Yenilikçi stratejiler uygulamak

Vizyonumuz

En büyük referansı yaptığı işler olan firmamız müşterilerini layık olduğu kaliteli hizmete ulaştırmak yolunda üzerine düşen görevleri yılmadan ve bıkmadan yerine getirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam ederek Türkiye’nin başarılı firmaları arasındaki yerini korumaktır.

Kapsam

Firmanın ürün ve hizmet sağlamakta görev alan tüm operasyonel ve organizasyonel süreç sorumluları ve çalışanlarını kapsar.

Doğalgaz Basınç Düşürme ve Ölçüm İstasyonları, Kartuşlu Çelik Gaz Filtreleri, Gaz Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri, Yangınla Mücadele Sistemleri,

Mekanik Tesisat İşlemleri, Çelik Konstrüksiyon, Basınçlı Kaplar ve Tesisat Ekipmanları, Üretim, Ticaret, Kurulum ve Servis Hizmetleri

Entegre Yönetim Sistemi Politikamız

NYK TEKNİK ISI olarak ; çalışanlarımızın katılımı ile Kalite, Çevre ve İSG sistemlerinin şartlarını yerine getirmeyi, sürekli iyileştirme ile devamlılığının sağlanmasını ve ilgili yasal mevzuatlara uymayı taahhüt ederiz.

Üretim ve hizmetlerinin her aşamasında, müşteri odaklı çalışma ve müşteriye kaliteli ve düşük enerji maliyetli sistemler sunarak çözüm ortağı olabilmektir.

Müşteri mülkiyetine ve özeline saygılı, takım anlayışı ile çalışabilen uzman personeli ile müşteriye hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sektöründe güvenilirlik ve dürüst çalışma bilinci ile yaptığı tüm işleri kaliteli bir şekilde ve zamanında bitirmek.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak üretimde en alt seviyede hata hedefi ile kaliteli ve düşük maliyetli ürün ve hizmet sunmak.

Uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun olarak kaliteli ürün ve hizmet sunmak.

Personele kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmak.

NYK TEKNİK ISI; müşteri, tedarikçi ve çalışanlarının beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayan tüm faaliyetlerini mevzuat ve yasal şartlara uygun olarak yürütmektedir.

Çevreyi koruma bilinci ile hareket etmek,

Teknolojik gelişmeleri takip ederek, AR-GE çalışmaları ile çevresel kirlenmeyi önlemeyi ve çevresel performansı sürekli olarak geliştirmeyi sağlamak,

Doğal kaynakları korumak ve en verimli şekilde kullanmak,

Faaliyetlerimizden kaynaklanabilecek çevre etkilerini kontrol altına almak ve azaltmak,

Atık oluşumunu mümkün olduğunca kaynağında azaltmak veya geri kazanarak bertaraf ihtiyacını azaltmak,

Acil durum ve çevresel risk yönetimini en gelişmiş seviyede sağlamak,

Çevre ve insan sağlığının korunmasını ön planda tutmak,

Tüm çalışanlarına çevre konusunda eğitimler vererek üst yönetimden en alt birime kadar tüm çalışanların çevre sorumluluk bilincini arttırmak,

Çevre politikasının tüm çalışanlar ve ilgili taraflar tarafından anlaşılmasını ve kolay erişilmesini sağlamaktır.

İş sağlığı ve güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını ya da en alt seviyeye indirilmesini sağlamak,

Yürürlükte bulunan İSG ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemeleri takip etmek ve gereklilerini yerine getirmek,

Tüm çalışanlara İSG sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermek,

Firmamız faaliyetlerini en üst kalite seviyesinde yürütürken çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi hususunu ana amaçları arasında değerlendirmektedir.